Pro děti tvoříme tématické deskové hry, které v průběhu tábora sbírají a odnáší si je domů na památku.

Naše deskové hry

StarWars Kartičky

StarWars Kartičky

Na našich akcích s tematikou Star Wars zažijí děti nejen akční dobrodružství provázané propracovaným příběhem s oblíbenými postavami Hvězdných válek. Navíc kartičky s těmito postavami také v průběhu akce mohou sbírat a vytvořit si celou sadu. Pokud nasbírají všechny, můžete si společně zahrát doma i několik karetních her a děti během toho můžou vyprávět všechny zážitky z akce.

Minecraft kartičky

Minecraft kartičky

Děti v týmech postupně hledaly kartičky různých surovin, aby si z nich vycraftily nástroje, které jim zas pomohly získat cennější suroviny. Kromě toho jsme pro ně vytvořily také jednoduchou karetní hru s motivy z Minecraftu, jejíž karty po celou akci doplňovaly do své sbírky. Kartičky mohou vaše děti získat i na letošním Minecraft táboře

Řachavý Petr

Řachavý Petr

Naše hra „Řachavý Petr“ zpestřila dětem výlet do světa Harryho Pottera. Během podzimních prázdnin Bradavické školy měli účastníci nejen šanci nasbírat kompletní balíček s obrázky kouzelných zvířat, ale také s ním ve volných chvílích hrát hned tři karetní hry. Karty posloužily také k tomu, aby se o kouzelných zvířatech poučily. Pokud vám v balíčku nějaké karty scházejí, případně byste si rádi Řachavého Petra zahráli, i když jste s námi na podzimním táboře nebyli, tak kartičky bude možná získat i letos na Harry Potter táboře!

Kartičky Dinosaurů

Kartičky Dinosaurů

Během listopadové víkendové výpravy do Jurského parku nám skvěle posloužila naše vlastní dinosauří karetní hra. Děti tak na akci vytvářely nejen svůj Jurský park a lovily dinosaury v lesích, ale také každou volnou chvíli trávily hned třemi hrami, které dinosauří karty nabízejí. Také se z každé mohly poučit, jak byli dinosauři velcí, kolik vážili, kdy žili, a dozvěděly se o každém také nějakou zajímavost. Pravidla her jsou úplně jednoduchá a děti si je mohou kdykoliv zahrát také doma. 

Lovci pokladů

Lovci pokladů

Každé dítě na začátku tábora dostane slabou postavu, zbraň a brnění a své políčko na čtvercovém herním plánu 1,5 x 1,5 m s celkem 1156 políčky. Úkolem dětí je probojovat se ke středu plánu, kde je ukrytý poklad a zároveň obsadit co nejvíce políček. Jenže to nebude vůbec jednoduché, pod každým políčkem se schovává nějaké monstrum, které své území brání, proto je potřeba vzít svoji postavu, dostatečně ji vyzbrojit a monstrum porazit! Pokud hráč políčko obsadí, získává poraženou postavu a s trochou štěstí i nějakou zbraň. Nicméně políčko vám může kdykoliv obsadit protihráč! Proto je důležité určit vhodnou postavu, která bude vaše území bránit.

Kartičky Pokémon

Kartičky Pokémon

Kartičky s více než 100 druhy pokémonů! Děti v průběhu celého víkendu sbíraly jako odměny kartičky pokémonů, se kterými následně mohly bojovat mezi sebou anebo proti Rakeťákům (vedoucím)! Navíc děti sbíraly body za pomáhání, účast ve hrách, výhry atd. A za nasbírané body si mohly děti vylepšit své pokémony! Dítě, které nasbíralo do neděle největší počet pokémonů se stalo nejlepším trenérem a bylo odměněno speciálním diplomem a plyšovým pokéballem!

Jumanji

Jumanji

Tematika Jumanji v podání naší organizace znamená navštívit hned několik různých fantazijních příběhů po sobě. K tomu je samozřejmě nezbytné, aby děti pravou deskovku Jumanji našly. A právě tu jsme pro ně vytvořily! Cíl hry je známý a jednoduchý: házet kostkou, posouvat figurky a dostat se až nakonec. A jak hra funguje? Vždy předstoupil jeden hráč, hodil kostkou a vylosoval si speciální kartu, jejíž obrázek a rýmovaný text už mu prozradil, jaký fantaskní svět ten den navštíví. A tak se prostřídal svět vikingů a jejich draků, známá předaleká galaxie, celý vesmír všech postav z Avengers a došlo i na návštěvu Školy v Bradavicích.

Staň se agentem 007

Staň se agentem 007

Naše vlastní karetní hra „Staň se agentem 007“ nabídla dětem na víkendovce v Brně napínavé zážitky. Během celé akce mohly sbírat originální špionské vynálezy a vylepšovat své agenty díky nasbíraným bodům. Hrály mezi sebou i s vedoucími, karetní hra byla součástí celého programu. Děti si odvezly kartičky domů, aby si mohly zahrát i s rodiči a kamarády.